Перелік послуг

Перелік послуг

Юридичні послуги

Блог

Статті

Зміни для ФОП в 2021 році

Вітаємо у 2021 році! Ми всі, як завжди, сподіваємось, що у цьому році – світ точно зміниться. Не знаю, як щодо змін в світі, але ФОПам змін в новому році точно не уникнути.

Наталя Юдіна

Бухгалтерія ФОП
Статті

Бухгалтерія ФОП для IT-фахівців

Ви вже зареєстровані як ФОП, а саме тільки отримали виписку з єдиного держреєстру про реєстрацію ФОП і не знаєте, яку систему оподаткування вибрати або яку групу?

Наталя Юдіна

бухгалтерія іт компанії
Статті

Бухгалтерія для IT-компаній

Інформаційні технології належать до сфери, що найбільш стрімко розвивається. Її розвиток щороку прискорюється у всьому світі, і Україна не виключення.

Наталя Юдіна

Статті

Нові умови роботи для ФОП в ІТ-сфері

Раніше, а саме в лютому 2019 році, вже піднімалось питання про переведення ФОПів сфери ІТ в 5-ту категорію. І ось Уряд знову ініціює створення особливих умов для ІТ-спеціалістів. На цей раз під маскою «добрих намірів». Поговоримо про це детальніше.

Наталя Юдіна

перереєстрація фоп
Статті

Перереєстрація ФОП

Перереєстрація ФОП - це внесення змін до діяльності ФОП. Розглянемо етапи процесу перереєстрації ФОП

Наталя Юдіна

іт стартап
Статті

Про роботу стартапів

Сьогодні ми розповімо Вам про роботу стартапів в сфері IT, а саме про бухгалтерію. Ця стаття буде корисна тим, хто вже цікавився питанням офіційної реєстрації і розуміє, що таке ФОП.

Наталя Юдіна

єдиний податок
Статті

Перехід на єдиний податок

Усі деталі та нюанси про перехід на єдиний податок: способи переходу, нюанси пов'язані з переходом на єдиний податок і причини можливої ​​відмови в цьому.

Наталя Юдіна

Кейси

Вибираємо правильно КВЕДи для IT-ФОПа!

Тема вибору КВЕДів вже неодноразово піднімалася, ми вирішили до неї повернутися, бо з ваших звернень стає очевидним, що айтішники, на жаль, продовжують помилятися при виборі КВЕДів.

Наталя Юдіна

розвиток іт індустрії
Статті

Президент підписав указ про розвиток ІТ-індустрії

Володимир Зеленський підписав указ «Про заходи щодо створення сприятливих умов для розвитку ІТ-індустрії в Україні», який наказує Кабінету Міністрів розробити законопроекти для IT-галузі.

Наталя Юдіна

Кейси

Реєстрація ФОП без прописки: це можливо?

Популярними питаннями серед наших клієнтів є питання стосовно адреси ФОП, що зазначається в ЄДР: «Чи можу я зареєструвати ФОП без прописки в паспорті?», «Чи можна змінити адресу ФОП на місце проживання», «Чи можна зареєструвати ФОП не за місцем реєстрації, а за місцем проживання». Давайте ж розберемо дану тему та дамо відповіді на найпоширеніші питання клієнтів!

Вікторія Чушенко