Представлення інтересів клієнтів в суді, надання послуг адвокатів

Ми забезпечуємо юридичну підтримку ІТ бізнесу на усіх етапах. Зокрема, надаємо кваліфікованих адвокатів та представляємо твої інтереси у суді.  Ми працюємо над твоїм  захистом від протиправного тиску правоохоронних та контролюючих органів.

Коли айтішнику потрібен адвокат?

Звертатись до БІП за адвокатським супроводом необхідно у тих випадках, коли існує ймовірність конфлікту із Замовником або іншим контрагентом.

Ми ретельно проаналізуємо саме твій кейс, розробимо стратегію наших дій та надамо спеціаліста для твого захисту у суді та контролюючих органах.

Хто такий ІТ-юрист?

ІТ сфера потребує глибоких знань у юриспруденції саме ІТ бізнесу. ІТ-юрист – це якраз той спеціаліст, який знає усе про юридичний супровід ІТ компаній. Що він робить? Надає консультації в ІТ спорах, готує документи для судових позовів, супроводжує конфлікти.

 

Переваги співпраці з адвокатами БІП

Переваги співпраці з адвокатами БІП

1
Мозковий штурм

Кожна ситуація клієнта піддається мозковому штурму між адвокатами, командою вони шукають варіанти вирішення ситуації.

2
Індивідуальний підхід

Ми не працюємо за шаблоном, а розробляємо індивідуальну стратегію роботи над кейсом.

3
Супровід

Ми забезпечуємо кваліфіковані юридичні консультації адвоката та супровід в спілкуванні з державними органами та в суді.

4
Врегулювання

Ми ведемо переговори з іншою стороною конфлікту задля того, щоб домогтись досудового врегулювання конфлікту.

Як це працює?

Процес роботи

 • 01
  Обговорення

  Ми обговорюємо ситуацію, яка склалась та шукаємо варіанти її вирішення.

 • 02
  Стратегія

  Розробка плану захисту твоїх інтересів.

 • 03
  Документи

  Підготовка всіх необхідних документів для судового процесу.

 • 04
  Супровід

  За необхідності надаємо захист інтересів клієнта в суді та перед іншими державними органами.

Що про нас кажуть клієнти?

Що про нас кажуть клієнти?

Відгуки

Олександр Миколаєнко

CEO Tallium Inc.

Працюю з БІП вже 8 років, з моменту відкриття свого бізнесу. Якість сервісу зросла за останніх кілька років, хлопці підлаштувалися під наші процеси. В цілому задоволений якістю послуг, готовий рекомендувати іншим підприємцям.

Сергій Тюрін

СЕО Lanteria

Співпрацюємо з BIP вже багато років. Якщо говорити про бухгалтерський обслуговуванні, для мене важливі 3 речі: відповідність законодавству і вимогам держорганів, хороші відгуки від співробітників і, щоб, по можливості, потрібно мінімум мого особистого часу :) З BIP все три мої цілі досягаються!

Аліна Гірс

директор компанії Worldticket

Як директор нашої компанії, дуже рада, що в свій час зробила вибір на користь Наталії та Романа з ведення бухгалтерії всіх наших співробітників. Все робиться оперативно, в обумовлені терміни. Нещодавно перейшли на електронний документообіг з ініціативи Наталії. Можна і з особистих питань бухгалтерським завжди отримати консультацію. Дякую Вам за прекрасну роботу. Однозначно, рекомендую!

Володимир Красношапка

керівник ІТ відділу

Користуюся послугами бухгалтерії bip.net.ua вже багато років. Весь цей час рівень сервісу - на високому рівні. Настійно рекомендую всім, хто хоче довірити бухгалтерію професіоналам, звертатися в компанію БІП.

Ми надаємо широкий спектр послуг для ІТ підприємців у сфері бухгалтерії та юриспруденції. Впевнені, у нас ти знайдеш те, що тобі потрібно.

Детальніше про послугу

Блог