Ведення бухгалтерії юридичних осіб

Аутсорсинг бухгалтерських послуг, зокрема ведення юридичних осіб, дає тобі можливість зосередитись на більш важливих речах.

Обслуговування юридичної особи включає в себе:

 • Відображення первинних документів
 • Складання декларації з податку на прибуток, ПДВ, 1ДФ
 • Складання звітності по ЄСВ
 • Здача звітності в електронному вигляді
 • Консультації по бухгалтерському і податковому обліку

Серед переваг аутсорс ведення бухгалтерії юридичних осіб:

 • Висока якість бухгалтерських послуг. Наші спеціалісти мають вагомий досвід практичної роботи з ІТ сферою, постійно здобувають нові знання і тримають руку на пульсі зі змінами в законодавстві.
 •  Економія коштів. Бухгалтерські послуги на аутсорсинг позбавляють тебе зайвих витрат на найм персоналу, організаційні витрати, оргтехніку, тощо.
 •  Гарантія позитивних підсумків роботи. Ми працюємо за договором та несемо повну відповідальність за бухгалтерію твого ТОВ.
 •  Повна конфіденційність. Ми не розголошуємо жодної інформації про твої показники, процеси та жодних особистих даних.
Переваги бухгалтерського аутсорсингу

Переваги бухгалтерського аутсорсингу

1
Аутсорсинг

Тобі не потрібно мати окремо бухгалтера та кадровика в штаті.

2
Рука на пульсі

Тобі не потрібно слідкувати за змінами в веденні кадрового обліку, ми робимо це самі

3
Без штрафів

Відсутність величезних штрафів через відсутність належно налаштованого кадрового обліку

4
Віддалено

Процес можна налаштувати повністю віддалено, що зекономить твій час та кошти.

Як це працює?

Процес роботи

 • 01
  Договір

  Підписуємо договір про надання послуг, клієнт передає документи

 • 02
  Налаштування

  Налаштовуємо кадровий облік у твоїй компанії.

 • 03
  Погодження

  Надсилаємо документи тобі на перевірку і на підпис.

 • 04
  Передання справ

  Формуємо особові справи працівників та передаємо тобі папку з кадровими документами.

Що про нас кажуть клієнти?

Що про нас кажуть клієнти?

Відгуки

Олександр Миколаєнко

CEO Tallium Inc.

Працюю з БІП вже 8 років, з моменту відкриття свого бізнесу. Якість сервісу зросла за останніх кілька років, хлопці підлаштувалися під наші процеси. В цілому задоволений якістю послуг, готовий рекомендувати іншим підприємцям.

Сергій Тюрін

СЕО Lanteria

Співпрацюємо з BIP вже багато років. Якщо говорити про бухгалтерський обслуговуванні, для мене важливі 3 речі: відповідність законодавству і вимогам держорганів, хороші відгуки від співробітників і, щоб, по можливості, потрібно мінімум мого особистого часу :) З BIP все три мої цілі досягаються!

Аліна Гірс

директор компанії Worldticket

Як директор нашої компанії, дуже рада, що в свій час зробила вибір на користь Наталії та Романа з ведення бухгалтерії всіх наших співробітників. Все робиться оперативно, в обумовлені терміни. Нещодавно перейшли на електронний документообіг з ініціативи Наталії. Можна і з особистих питань бухгалтерським завжди отримати консультацію. Дякую Вам за прекрасну роботу. Однозначно, рекомендую!

Володимир Красношапка

керівник ІТ відділу

Користуюся послугами бухгалтерії bip.net.ua вже багато років. Весь цей час рівень сервісу - на високому рівні. Настійно рекомендую всім, хто хоче довірити бухгалтерію професіоналам, звертатися в компанію БІП.

Ми надаємо широкий спектр послуг для підприємців у сфері бухгалтерії та юриспруденції. Впевнені, у нас ти знайдеш те, що тобі потрібно.

Детальніше про послугу

Бухгалтерські послуги для ТОВ на сьогоднішній день є найбільш популярною послугою в сфері супроводу бізнесу.

Практично кожен підприємець рано чи пізно задає собі питання: чи потрібно оформляти в штат компанії бухгалтера або простіше скористатися послугами стороннього фахівця?

Безумовно, вибір кожен робить, орієнтуючись, в першу чергу, на особисті потреби. Але все ж велика частина бізнесменів приходить до висновку про те, ведення бухгалтерського обліку ТОВ можливо в віддаленому режимі.

Дистанційна бухгалтерія для ТОВ: переваги послуги аутсорсингу

Залучення стороннього співробітника до робочого процесу – це реальний спосіб скорочення витрат компанії. І цьому явищу є пояснення:

 • для бухгалтера, що працює у віддаленому режимі, не потрібно обладнати робоче місце;
 • відсутня необхідність у покупці ліцензійного програмного забезпечення (відповідно потреба в його постійному оновленні відпадає сама собою);
 • оплата підписок на щомісячні видання, в яких публікуються змінені і доповнені законодавчі норми, також втрачає свою актуальність.

Економія бюджету компанії – не єдина перевага аутсорсингу. Бухгалтер для ТОВ, який представляє послуги в віддаленому режимі, досконально знає специфіку ведення господарської діяльності кожного свого клієнта. Це означає, що підприємство, яке є замовником послуги, 365 днів у році знаходиться під правовим захистом аутсорсингової компанії.

Бухгалтерські послуги для ТОВ та юридичних осіб – це можливість отримувати профільну підтримку в режимі нон-стоп. Якщо штатний бухгалтер може піти у відпустку, на лікарняний або навіть в декрет, то віддалений супровід бізнесу надає можливість користуватися оплаченої послугою 24/7.

Що включає в себе ведення бухгалтерії ТОВ

Обслуговування юридичної особи включає в себе наступні послуги:

 • обробка та систематизація первинної документації;
 • розрахунок і нарахування заробітної плати співробітникам компанії клієнта;
 • облік кадрової документації;
 • формування та своєчасна здача всіх видів звітності;
 • консультування клієнта з питань, пов’язаних з бухгалтерським і податковим обліком;
 • підготовка до планових перевірок та представлення інтересів клієнта під час проведення позапланових перевірок з боку органів податкової служби.

Послуги бухгалтера для ТОВ (ООО – рос.) не тільки оптимізують організацію ведення бізнесу, але і значно знижують витрати і ризики компанії.

Блог