Дозвіл на працевлаштування

Дозвіл на працевлаштування іноземних громадян видається Центром зайнятості. Саме цей документ дозволяє роботодавцям приймати на роботу іноземців.

На сьогоднішній день оформити даний дозвіл можна на термін, що не перевищує три роки. Однак законодавство допускає можливість його продовження на такий же термін.

Як отримати дозвіл на працевлаштування в Україні

Для оформлення дозволу роботодавцю необхідно підготувати наступні документи:

 • заяву на отримання дозволу;
 • паспорт іноземного громадянина (з перекладом);
 • 2 фотографії розміру 3,5 * 4,5 см;
 • проект трудового договору.

Це умовний пакет документів. У кожному конкретному випадку для отримання дозволу на роботу можуть знадобитися додаткові як, например: копія диплому, нотаріально засвідчені копії документів, що ідентифікують об’єкт авторським правом і так далі.

Рішення про видачу дозволу приймається протягом 7 робочих днів  з дня подачі заяви.

Якщо дозвіл на роботу для іноземних громадян підтверджено Центром зайнятості, то роботодавець зобов’язаний протягом 10 днів сплатити держмито.

Дозвіл на роботу для іноземців: продовження дії документа

Дозвіл може продовжуватися необмежену кількість разів. Однак для того щоб отримати схвалення від Центру зайнятості, роботодавцю необхідно вкластися у встановлений термін: повторне оформлення дозволу на роботу в Україні має бути проведено не пізніше 20 днів до закінчення терміну дії попереднього документа.

Термін розгляду повторного (і всіх наступних) звернення – 3 дні. При цьому пакет документів істотно звужується. Роботодавцю потрібно підготувати тільки заяву і фотографії встановленого зразка (додаткові документи знадобляться тільки в разі зміни первинних даних іноземного працівника).

Переваги роботи з нами

Переваги роботи з нами

1
100% конфіденційність даних підприємця

Ми гарантуємо тобі 100% конфіденційність усіх процесів, умов договору, даних та інших нюансів твого бізнесу.

2
Відповідальність

Ми цінуємо довіру наших клієнтів. Ми повністю відповідаємо за якість послуг, що надаються, безпеку отриманих даних і виконання поставлених обіцянок перед клієнтом.

3
Оптимізація

Якість послуг, що надаються і швидкість вирішення питань клієнтів - дуже важливі показники для нашої компанії. Ми намагаємося максимально спростити процес ведення фінансів та бухгалтерії для наших клієнтів, впроваджуючи різні інновації, в тому числі і продукти власної розробки.

4
Користь

Ми працюємо так, щоб всі використані рішення були корисні клієнтові, а не навпаки. Працюємо в рамках закону і на совість.

Як це працює?

Процес роботи

 • 01
  Заявка

  Потрібна наша допомога? Залишай заявку на нашому сайті, у чаті або телефонуй за номерами, вказаними на сайті. А далі переходимо до наступного кроку!

 • 02
  Консультація

  Ми опрацювали твою заявку та можемо надати тобі кваліфіковану допомогу під час консультації. Формат обирай сам - телефоном, у Skype чи у нас в офісі. Як тобі зручніше?

 • 03
  Договір

  Круто! Тепер ми з тобою співпрацюватимемо. Залишилось лише обговорити умови та укласти договір про надання послуг.

 • 04
  Надання послуг

  Ти вже знайомий зі своїм бухгалтером та юристом, тож ми можемо повноцінно виконувати твое замовлення.

Що про нас кажуть клієнти?

Що про нас кажуть клієнти?

Відгуки

Олександр Миколаєнко

CEO Tallium Inc.

Працюю з БІП вже 8 років, з моменту відкриття свого бізнесу. Якість сервісу зросла за останніх кілька років, хлопці підлаштувалися під наші процеси. В цілому задоволений якістю послуг, готовий рекомендувати іншим підприємцям.

Сергій Тюрін

СЕО Lanteria

Співпрацюємо з BIP вже багато років. Якщо говорити про бухгалтерський обслуговуванні, для мене важливі 3 речі: відповідність законодавству і вимогам держорганів, хороші відгуки від співробітників і, щоб, по можливості, потрібно мінімум мого особистого часу :) З BIP все три мої цілі досягаються!

Аліна Гірс

директор компанії Worldticket

Як директор нашої компанії, дуже рада, що в свій час зробила вибір на користь Наталії та Романа з ведення бухгалтерії всіх наших співробітників. Все робиться оперативно, в обумовлені терміни. Нещодавно перейшли на електронний документообіг з ініціативи Наталії. Можна і з особистих питань бухгалтерським завжди отримати консультацію. Дякую Вам за прекрасну роботу. Однозначно, рекомендую!

Володимир Красношапка

керівник ІТ відділу

Користуюся послугами бухгалтерії bip.net.ua вже багато років. Весь цей час рівень сервісу - на високому рівні. Настійно рекомендую всім, хто хоче довірити бухгалтерію професіоналам, звертатися в компанію БІП.

Ми надаємо широкий спектр послуг для підприємців (ФОП, ТОВ), в сфері бухгалтерії та юриспруденції. Впевнені, у нас ти знайдеш те, що тобі потрібно.

Блог