Ідентифікаційний код іноземцю

Ідентифікаційний код – досить важливий документ. Без нього неможливо купити нерухомість, відкрити рахунок в банку і зареєструвати бізнес.

Зрозуміло, перелік таких “табу” можна продовжувати до нескінченності. Якщо громадяни України отримують ІПН без особливих проблем, то іноземці стикаються з великою кількістю проблем.

Далі поговоримо про те, як оформляється ідентифікаційний код для іноземця та розглянемо важливі нюанси даної процедури.

Для чого потрібен ІПН

Основна функція ідентифікаційного коду – облік і реєстрація фізичних осіб, які є платниками податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Ідентифікаційний код іноземцю необхідний в ситуаціях, коли він планує:

 • увійти до складу засновників юридичної особи;
 • зареєструвати ФОП;
 • вступити до навчального закладу на території України;
 • отримати ВНЖ;
 • оформити громадянство.

 

Крім цього, ІПН необхідний для перерахування та отримання грошових коштів через банківську систему, а також для здійснення юридично значущих дій (купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, оформлення спадщини і тп.).

Отримання ідентифікаційного коду для іноземця в Україні

Оформлення ідентифікаційного номера здійснюється в Податковій службі за місцем перебування.

Для того щоб отримати ідентифікаційний код, іноземцю необхідно підготувати лише два документи: копія паспорта та нотаріально завірений переклад даного документа (крім осіб, які мають посвідки на постійне проживання або посвідки на тимчасове проживання в Україні).

Перераховані вище документи прикладаються до заяви встановленого зразка.

Податкова служба готує код протягом 5 робочих днів.

Слід врахувати, що для неповнолітніх іноземних громадян перелік документів буде дещо розширено.

Переваги роботи з нами

Переваги роботи з нами

1
100% конфіденційність даних підприємця

Ми гарантуємо тобі 100% конфіденційність усіх процесів, умов договору, даних та інших нюансів твого бізнесу.

2
Відповідальність

Ми цінуємо довіру наших клієнтів. Ми повністю відповідаємо за якість послуг, що надаються, безпеку отриманих даних і виконання поставлених обіцянок перед клієнтом.

3
Оптимізація

Якість послуг, що надаються і швидкість вирішення питань клієнтів - дуже важливі показники для нашої компанії. Ми намагаємося максимально спростити процес ведення фінансів та бухгалтерії для наших клієнтів, впроваджуючи різні інновації, в тому числі і продукти власної розробки.

4
Користь

Ми працюємо так, щоб всі використані рішення були корисні клієнтові, а не навпаки. Працюємо в рамках закону і на совість.

Як це працює?

Процес роботи

 • 01
  Заявка

  Потрібна наша допомога? Залишай заявку на нашому сайті, у чаті або телефонуй за номерами, вказаними на сайті. А далі переходимо до наступного кроку!

 • 02
  Консультація

  Ми опрацювали твою заявку та можемо надати тобі кваліфіковану допомогу під час консультації. Формат обирай сам - телефоном, у Skype чи у нас в офісі. Як тобі зручніше?

 • 03
  Договір

  Круто! Тепер ми з тобою співпрацюватимемо. Залишилось лише обговорити умови та укласти договір про надання послуг.

 • 04
  Надання послуг

  Ти вже знайомий зі своїм бухгалтером та юристом, тож ми можемо повноцінно виконувати твое замовлення.

Що про нас кажуть клієнти?

Що про нас кажуть клієнти?

Відгуки

Олександр Миколаєнко

CEO Tallium Inc.

Працюю з БІП вже 8 років, з моменту відкриття свого бізнесу. Якість сервісу зросла за останніх кілька років, хлопці підлаштувалися під наші процеси. В цілому задоволений якістю послуг, готовий рекомендувати іншим підприємцям.

Сергій Тюрін

СЕО Lanteria

Співпрацюємо з BIP вже багато років. Якщо говорити про бухгалтерський обслуговуванні, для мене важливі 3 речі: відповідність законодавству і вимогам держорганів, хороші відгуки від співробітників і, щоб, по можливості, потрібно мінімум мого особистого часу :) З BIP все три мої цілі досягаються!

Аліна Гірс

директор компанії Worldticket

Як директор нашої компанії, дуже рада, що в свій час зробила вибір на користь Наталії та Романа з ведення бухгалтерії всіх наших співробітників. Все робиться оперативно, в обумовлені терміни. Нещодавно перейшли на електронний документообіг з ініціативи Наталії. Можна і з особистих питань бухгалтерським завжди отримати консультацію. Дякую Вам за прекрасну роботу. Однозначно, рекомендую!

Володимир Красношапка

керівник ІТ відділу

Користуюся послугами бухгалтерії bip.net.ua вже багато років. Весь цей час рівень сервісу - на високому рівні. Настійно рекомендую всім, хто хоче довірити бухгалтерію професіоналам, звертатися в компанію БІП.

Ми надаємо широкий спектр послуг для підприємців (ФОП, ТОВ), в сфері бухгалтерії та юриспруденції. Впевнені, у нас ти знайдеш те, що тобі потрібно.

Блог