Консультація бухгалтера

Аутсорсинг бухгалтерських послуг, зокрема бухгалтерського консалтингу, дозволяє ФОПу вчасно та фактично цілодобово отримувати кваліфіковану допомогу від одного, а найчастіше – кількох спеціалістів.

Зараз отримати консультацію бухгалтера так само просто, як замовити їжу: справа 5-ти хвилин. Наші бухгалтери проведуть консультацію та нададуть вичерпні і чіткі відповіді на будь-які запитання, що стосуються ведення бухгалтерії  компаній.

З якими питаннями можемо допомогти?

 • вибір системи оподаткування та КВЕД;
 • ведення бухгалтерії  ФОП та ТОВ;
 • фінансове планування;
 • та багато іншого.
Переваги бухгалтерського консалтингу

Переваги бухгалтерського консалтингу

1
Конфіденційність

Ми гарантуємо 100% конфіденційність процесів, показників і даних наших клієнтів. Твоя безпека - наш пріоритет.

2
Відповідальність

Ми цінуємо довіру наших клієнтів. Ми повністю відповідаємо за якість послуг, що надаються, безпеку отриманих даних і виконання поставлених обіцянок перед клієнтом.

3
Оптимізація

Якість послуг, що надаються і швидкість вирішення питань клієнтів - дуже важливі показники для нашої компанії. Ми намагаємося максимально спростити процес ведення фінансів та бухгалтерії для наших клієнтів, впроваджуючи різні інновації, в тому числі і продукти власної розробки.

4
Користь

Ми працюємо так, щоб всі використані рішення були корисні клієнтові, а не навпаки. Працюємо в рамках Закону і на совість.

  Терміни сплати Единого Податку і Соціального внеску

  Терміни сплати Единого Податку і Соціального внеску

  Бажаєш отримати покрокову інструкцію, заповни форму:  Як це працює?

  Процес роботи

  • 01
   Заявка

   Потрібна наша допомога? Залишай заявку на нашому сайті, у чаті або телефонуй за номерами, вказаними на сайті. А далі переходимо до наступного кроку!

  • 02
   Консультація

   Ми опрацювали твою заявку та можемо надати тобі кваліфіковану допомогу під час консультації. Формат обирай сам - телефоном, у Skype чи у нас в офісі. Як тобі зручніше?

  • 03
   Договір

   Круто! Тепер ми з тобою співпрацюватимемо. Залишилось лише обговорити умови та укласти договір про надання послуг.

  • 04
   Надання послуг

   Ти вже знайомий зі своїм бухгалтером та юристом, тож ми можемо повноцінно здійснювати аутсорс ведення твого ФОП.

  Що про нас кажуть клієнти?

  Що про нас кажуть клієнти?

  Відгуки

  Олександр Миколаєнко

  CEO Tallium Inc.

  Працюю з БІП вже 8 років, з моменту відкриття свого бізнесу. Якість сервісу зросла за останніх кілька років, хлопці підлаштувалися під наші процеси. В цілому задоволений якістю послуг, готовий рекомендувати іншим підприємцям.

  Сергій Тюрін

  СЕО Lanteria

  Співпрацюємо з BIP вже багато років. Якщо говорити про бухгалтерський обслуговуванні, для мене важливі 3 речі: відповідність законодавству і вимогам держорганів, хороші відгуки від співробітників і, щоб, по можливості, потрібно мінімум мого особистого часу :) З BIP все три мої цілі досягаються!

  Аліна Гірс

  директор компанії Worldticket

  Як директор нашої компанії, дуже рада, що в свій час зробила вибір на користь Наталії та Романа з ведення бухгалтерії всіх наших співробітників. Все робиться оперативно, в обумовлені терміни. Нещодавно перейшли на електронний документообіг з ініціативи Наталії. Можна і з особистих питань бухгалтерським завжди отримати консультацію. Дякую Вам за прекрасну роботу. Однозначно, рекомендую!

  Володимир Красношапка

  керівник ІТ відділу

  Користуюся послугами бухгалтерії bip.net.ua вже багато років. Весь цей час рівень сервісу - на високому рівні. Настійно рекомендую всім, хто хоче довірити бухгалтерію професіоналам, звертатися в компанію БІП.

  Ми надаємо широкий спектр послуг для ІТ підприємців у сфері бухгалтерії та юриспруденції. Впевнені, у нас ти знайдеш те, що тобі потрібно.

  Детальніше про консультації

  Бухгалтерські консультації на сьогоднішній день є однією з найбільш популярних послуг в аутсорсингу. Така затребуваність пов’язана з необхідністю в максимально короткі терміни вирішити проблему фінансового характеру.

  Коли варто звертатися за допомогою

  Не завжди штатний бухгалтер може вирішити всі потреби роботодавця. У деяких випадках кваліфікація найманого працівника покриває тільки процес нарахування заробітної плати та подачу стандартних звітів до органів податкової служби.

  Саме тому, консультація з бухгалтерських питань, яку надає сторонній фахівець, в першу чергу спрямована на оптимізацію системи оподаткування, планування витрат компанії і своєчасне формування фінансової звітності.

  Консультація з питань бухгалтерського обліку також необхідна штатному співробітникові при виникненні нестандартних ситуацій або під час проведення позапланової податкової перевірки, коли на кону стоїть фінансовий стан компанії-клієнта.

  Варіанти надання послуги

  Консультація бухгалтера, який працює на відстані, може надаватися як у вигляді разової послуги, так і  на постійній основі.

  Разові консультації актуальні в момент відсутності штатного співробітника, кваліфікація якого повністю закриває потреби роботодавця.

  Консультація бухгалтера по ФОП, що надається на постійній основі – це можливість своєчасно реагувати на зміни в законодавстві України і відмінний спосіб вивести бізнес на новий рівень розвитку.

  Віддалене обслуговування “під ключ” включає в себе наступні послуги:

  • консультування з питань ведення бухгалтерської звітності та оподаткування;
  • складання первинної документації;
  • аналіз господарських договорів (з точки зору оподаткування);
  • своєчасне інформування клієнта про зміни в законодавстві;
  • консультування з оптимізації оподаткування.

  Консультація бухгалтера по ООО надається за стандартною схемою обслуговування. Це означає, що віддалений фахівець своєчасно реагує на потреби клієнта і надає максимальний обсяг необхідної інформації.

  Консультація бухгалтера: ціна послуги

  Вартість консультації бухгалтера залежить від специфіки діяльності підприємства-клієнта і від обсягу послуг, що надаються.

  Вартість послуг, що надаються, звичайно обговорюється під час попередньої консультації. Варто врахувати, що в більшості випадків, консультація бухгалтера для ООО, яка проводиться на постійній основі, обходиться клієнту значно дешевше, ніж разове консультування.

  Блог