Реєстрація некомерційної організації

Вам не потрібно буде самостійно розбиратися, як оформити вашу діяльність і що обрати: громадську організацію чи благодійний фонд. Ми проаналізуємо мету і специфіку вашої майбутньої діяльності і порадимо найкращу форму організації.

При реєстрації НКО під ключ нами будуть враховані всі умови неприбутковості:

 • Підберемо КВЕДи відносно профілю організації;
 • Ваші установчі документи відповідатимуть всім нормам законодавства;
 • Проконтролюємо внесення контролюючим органом вашої організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

При наданні послуги реєстрації благодійної організації від БІП ви також отримаєте інформацію щодо особливостей здійснення некомерційної діяльності. Ви дізнаєтесь, чи дійсно не можна отримувати прибуток, як не втратити статус неприбутковості, чи можна здійснювати іншу підприємницьку діяльність тощо.

Ведення бухгалтерії неприбуткових організацій

Аутсорсинг бухгалтерських послуг дозволить вам зосередитись на основній діяльності організації,не маючи при цьому проблем з Податковою. Наш супровід включає:

 • бухгалтерський облік, в тому числі розробка  наказу про облікову політику та кошторису (фінансового плану);
 • подача звітності, а саме:
 • звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації;
 • річної фінансової звітності;
 • звітів по іншим податкам (земельний, податок на нерухомість, тощо);
 • статистичної звітності.
Переваги роботи з нами

Переваги роботи з нами

1
Якість

Висока якість послуг, адже наші фахівці мають значний досвід практичної роботи, постійно отримують нові знання і тримають руку на пульсі зі змінами в законодавстві

2
Гарантія

Гарантія позитивних результатів роботи, бо перед початком співпраці ми обов’язково підписуємо договір, в якому передбачена наша повна відповідальність за вашу бухгалтерію

3
Конфіденційність

Ми зобов’язуємось не розголошувати жодної інформації про ваші показники, процеси та персональні дані

4
Комунікацію

Оперативна та легка комунікація з нашими спеціалістами. Вони все роз’яснять та обґрунтують

Як це працює?

Процес роботи

 • 01
  Старт

  Погоджуємо з тобою весь процес надання пакета послуг, підбираю пакет, отримуємо потрібні дані для укладення договору на консалтингові послуги.

 • 02
  Договір

  Готуємо та направляємо на узгодження договір, після чого підписуємо його.

 • 03
  Дані

  Передання даних, необхідні для ведення бухгалтерського обліку: доступи без права підпису до інтернет-банкінгу (для перегляду виписок та створення платежів), ключ ЕЦП для подання звітності, книгу обліку доходів (за бажанням), копії документів ФОП (виписка з ЄДР, витяг з реєстру платників ЄП)

 • 04
  Аудит

  Проводимо аудит ведення бухобліку попереднього періоду: звіряємо наявність всіх документів та правильність розрахунку доходу, складалання звітності, сплати податків; проводимо звірку з ДПС

Що про нас кажуть клієнти?

Що про нас кажуть клієнти?

Відгуки

Аліна Гірс

директор компанії Worldticket

Як директор нашої компанії, дуже рада, що в свій час зробила вибір на користь Наталії та Романа з ведення бухгалтерії всіх наших співробітників. Все робиться оперативно, в обумовлені терміни. Нещодавно перейшли на електронний документообіг з ініціативи Наталії. Можна і з особистих питань бухгалтерським завжди отримати консультацію. Дякую Вам за прекрасну роботу. Однозначно, рекомендую!

Володимир Красношапка

керівник ІТ відділу

Користуюся послугами бухгалтерії bip.net.ua вже багато років. Весь цей час рівень сервісу - на високому рівні. Настійно рекомендую всім, хто хоче довірити бухгалтерію професіоналам, звертатися в компанію БІП.

Олександр Миколаєнко

CEO Tallium Inc.

Працюю з БІП вже 8 років, з моменту відкриття свого бізнесу. Якість сервісу зросла за останніх кілька років, хлопці підлаштувалися під наші процеси. В цілому задоволений якістю послуг, готовий рекомендувати іншим підприємцям.

Сергій Тюрін

СЕО Lanteria

Співпрацюємо з BIP вже багато років. Якщо говорити про бухгалтерський обслуговуванні, для мене важливі 3 речі: відповідність законодавству і вимогам держорганів, хороші відгуки від співробітників і, щоб, по можливості, потрібно мінімум мого особистого часу :) З BIP все три мої цілі досягаються!

Ми надаємо широкий спектр послуг для підприємців у сфері бухгалтерії та юриспруденції. Впевнені, у нас ти знайдеш те, що тобі потрібно.

Блог