Реєстрація ІТ ФОП

Аутсорсинг бухгалтерських послуг, зокрема послуги з реєстрації ФОП, дозволяє зекономити час та кошти на веденні бухгалтерії самостійно. Окрім того, бухгалтерія на аутсорсі – це цілодобова клієнтська підтримка та штат кваліфікованих спеціалістів, котрі можуть вирішити будь-яку проблему ІТ підприємця.

Як зареєструвати ФОП?

Зареєструвати ФОП можна онлайн за допомогою сервісу «ДІЯ» або особисто у контролюючих органах. Наші спеціалісти допоможуть тобі у обох випадках.

Що необхідно для відкриття ФОП?

Щоб зареєструвати ФОП, тобі необхідно бути повнолітнім громадянином або резидентом України. Тобі необхідно надати держреєстратору документи, що посвідчують твою особу, та заповнити ряд заяв. А щоб цей процес не займав твого часу, ми зробимо все замість тебе!

Що робити, якщо прийшла відмова в реєстрації ФОП?

Якщо ти вже спробував зареєструвати ФОП самостійно і отримав відмову, тобі необхідно виправити ті помилки, через які твою заяву відхилили. Не можеш знайти? Пиши або телефонуй нам, ми допоможемо виявити неточності та ймовірні причини відмови.

Переваги реєстрації ФОП з нами

Переваги реєстрації ФОП з нами

1
Аутсорсинг

Тобі не потрібно їхати до нас в офіс, щоб заповнити сотню паперів. Усі документи ми підписуємо через електронний документообіг.

2
Контроль

Контролюємо кожен процес, аби не отримати відмови в реєстрації платником єдиному податку.

3
Оптимізація

Ми підберемо найоптимальнішу систему оподаткуання саме для твого бізнесу та визначимося з усіма КВЕДами.

4
Супровід

Ми ведемо як бухгалтерський, так і фінансовий облік твого ФОП в подальшому.

Як це працює?

Процес роботи

 • 01
  Інформація

  Збираємо дані: надай нам інформацію стосовно того, чим саме буде займатись ФОП, та інформацію для реєстрації (паспортні дані, телефон, емейл).

 • 02
  Консультація

  Ми опрацювали твою заявку та можемо надати тобі кваліфіковану допомогу під час консультації. Ми підбираємо і узгоджуємо з тобою перелік КВЕД та систему оподаткування.

 • 03
  Реєстрація

  Проводимо процес реєстрації ФОП, впродовж якого надаємо тобі повну інформацію про кожен крок та етап реєстрації.

 • 04
  Документи

  Вітаємо! Тепер ти підприємець. Увесь пакет документів ми тобі вже надіслали.

Що про нас кажуть клієнти?

Що про нас кажуть клієнти?

Відгуки

Олександр Миколаєнко

CEO Tallium Inc.

Працюю з БІП вже 8 років, з моменту відкриття свого бізнесу. Якість сервісу зросла за останніх кілька років, хлопці підлаштувалися під наші процеси. В цілому задоволений якістю послуг, готовий рекомендувати іншим підприємцям.

Сергій Тюрін

СЕО Lanteria

Співпрацюємо з BIP вже багато років. Якщо говорити про бухгалтерський обслуговуванні, для мене важливі 3 речі: відповідність законодавству і вимогам держорганів, хороші відгуки від співробітників і, щоб, по можливості, потрібно мінімум мого особистого часу :) З BIP все три мої цілі досягаються!

Аліна Гірс

директор компанії Worldticket

Як директор нашої компанії, дуже рада, що в свій час зробила вибір на користь Наталії та Романа з ведення бухгалтерії всіх наших співробітників. Все робиться оперативно, в обумовлені терміни. Нещодавно перейшли на електронний документообіг з ініціативи Наталії. Можна і з особистих питань бухгалтерським завжди отримати консультацію. Дякую Вам за прекрасну роботу. Однозначно, рекомендую!

Володимир Красношапка

керівник ІТ відділу

Користуюся послугами бухгалтерії bip.net.ua вже багато років. Весь цей час рівень сервісу - на високому рівні. Настійно рекомендую всім, хто хоче довірити бухгалтерію професіоналам, звертатися в компанію БІП.

Ми надаємо широкий спектр послуг для ІТ підприємців у сфері бухгалтерії та юриспруденції. Впевнені, у нас ти знайдеш те, що тобі потрібно.

Детальніше про послугу

Блог