Реєстрація ТОВ

Товариство з обмеженою відповідальністю є найбільш поширеною формою господарської діяльності. Зокрема ТОВ дозволяє заснувати ІТ-компанію 2-ма та більше співзасновниками, що не можна зробити при веденні діяльності як ФОП.

Як зареєструвати чи створити ТОВ?

Зареєструвати ТОВ можна всього за 24 години. Для цього тобі потрібно зробити декілька кроків, поетапність яких тобі розкажуть наші спеціалісти на консультації.

Отже, тобі потрібно:

 • Вибрати назву та адресу реєстрації ТОВ
 • Визначити, які види діяльності ти будеш здійснювати
 • Визначити засновників та їх частки у бізнесі
 • Підготувати усі документи та провести державну реєстрацію ТОВ.
Переваги реєстрації ТОВ

Переваги реєстрації ТОВ

1
Економія

Довірившись професіоналам ти економиш свій час та кошти, юристи на зв’язку 24/7.

2
Допомога

Ми допоможемо обрати найоптимальнішу систему оподаткування та види діяльності для вашої ТОВ.

3
Супровід

Юридичний супровід реєстрації ТОВ на кожному етапі

4
Адреса

За потреби можемо запропонувати юридичну адресу.

Як це працює?

Процес роботи

 • 01
  Інформація

  Ти надаєш нам всю необхідну інформацію стосовно майбутньої компанії: найменування, розмір статутного капіталу, дані засновників та директора, номер телефону.

 • 02
  Підготовка

  Ми підбираємо та узгоджуємо види діяльності для ТОВ, найоптимальнішу систему оподаткування.

 • 03
  Довіреність

  Нотаріальне завірення та підпис документів для подальшої їх передачі державному реєстратору.

 • 04
  Документи

  Реєстрація ТОВ в державного реєстратора та передача документів.

Що про нас кажуть клієнти?

Що про нас кажуть клієнти?

Відгуки

Олександр Миколаєнко

CEO Tallium Inc.

Працюю з БІП вже 8 років, з моменту відкриття свого бізнесу. Якість сервісу зросла за останніх кілька років, хлопці підлаштувалися під наші процеси. В цілому задоволений якістю послуг, готовий рекомендувати іншим підприємцям.

Сергій Тюрін

СЕО Lanteria

Співпрацюємо з BIP вже багато років. Якщо говорити про бухгалтерський обслуговуванні, для мене важливі 3 речі: відповідність законодавству і вимогам держорганів, хороші відгуки від співробітників і, щоб, по можливості, потрібно мінімум мого особистого часу :) З BIP все три мої цілі досягаються!

Аліна Гірс

директор компанії Worldticket

Як директор нашої компанії, дуже рада, що в свій час зробила вибір на користь Наталії та Романа з ведення бухгалтерії всіх наших співробітників. Все робиться оперативно, в обумовлені терміни. Нещодавно перейшли на електронний документообіг з ініціативи Наталії. Можна і з особистих питань бухгалтерським завжди отримати консультацію. Дякую Вам за прекрасну роботу. Однозначно, рекомендую!

Володимир Красношапка

керівник ІТ відділу

Користуюся послугами бухгалтерії bip.net.ua вже багато років. Весь цей час рівень сервісу - на високому рівні. Настійно рекомендую всім, хто хоче довірити бухгалтерію професіоналам, звертатися в компанію БІП.

Ми надаємо широкий спектр послуг для ІТ підприємців у сфері бухгалтерії та юриспруденції. Впевнені, у нас ти знайдеш те, що тобі потрібно.

Детальніше про послугу

Реєстрація ТОВ – це один з найбільш зручних способів ведення бізнесу.

Процес оформлення документів для реєстрації займає досить багато часу. Але витрати особистого часу – не єдине, з чим стикається майбутній підприємець. Дуже важливо підійти до процедури реєстрації з відповідальністю, адже найменша помилка може спричинити за собою велику кількість штрафних санкцій.

Реєстрація підприємств: на що слід звернути увагу

Для того щоб зареєструвати ТОВ, необхідно провести попередню підготовку. Особливу увагу необхідно звернути на такі моменти:

 • назва організації в обов’язковому порядку повинна містити в собі організаційно-правову форму та назву;
 • розмір статутного капіталу може бути відсутнім тільки для неприбуткових організацій. В інших випадках він визначається кількістю внесених частин (долей);
 • адреса: якщо ТОВ по факту не знаходиться на зареєстрованому адресу, це може стати причиною його ліквідації;
 • кількість засновників не повинно перевищувати 100 осіб, при цьому кожен з них повинен бути дієздатною особою.

Особливу увагу при реєстрації ТОВ необхідно приділяти вибору системи оподаткування.

Звернення за допомогою до фахівців значно спрощує процес реєстрації. Співробітники компанії-партнера допоможуть зібрати необхідний пакет документів і вибрати оптимальний вид оподаткування.

Етапи реєстрації ТОВ

Відкрити ТОВ можна тільки з урахуванням всіх вимог чинного законодавства. Тому в ідеалі перш ніж подати документи, засновнику необхідно проконсультуватися з юристом і уточнити у нього деталі всіх етапів реєстрації.

Алгоритм реєстрації ТОВ виглядає наступним чином:

 • аналіз законодавчої бази і підготовка установчих документів;
 • передача пакета документів державному реєстратору;
 • внесення даних про ТОВ до Єдиного державного реєстру.

Як бачите, відкрити ООО досить просто. Але слід врахувати, що за кожним етапом даної процедури стоїть суттєвий обсяг роботи, для виконання якого потрібно дуже багато часу, грошей і сил.

Співпраця з профільними фахівцями значно економить часовий і фінансовий резерви клієнта. Співробітники компанії-партнера сприятимуть у виборі найменування ТОВ, розроблять статутні документи і візмуть на себе весь процесс державної реєстрації нової організації.

Блог