Розробка договорів

У своїй діяльності ти неодноразово стикався і стикаєшся з різного типу ІТ-договорами. І такі договори мало відрізняються від типових договорів про надання послуг, однак у них є ряд особливостей та нюансів, як от: вид зайнятості (аутстаф, аутсорс), вид оплати (погодинно чи фіксована вартість).

Ми розробляємо ІТ договори, враховуючи усі особливості ІТ сфери та потреби клієнта, що дозволяє зробити кожен договір персоналізованим та адаптованим під конкретну компанію-клієнта.

Які договори ми розробляємо?

 • Договір публічної оферти;
 • Договір про надання ІТ послуг іноземцям;
 • Трудові договори;
 • Договір розробки програмного забезпечення
 • Бізнес-контракти та інші.
Переваги роботи з нами

Переваги роботи з нами

1
Віддалено

Тобі необов'язково відвідувати офіс для отримання результату - працюємо дистанційно.

2
Консультація

Надаємо безкоштовні юридичні консультації в процесі підготовки договору.

3
Персоналізованість

Індивідуальний підхід: розробимо індивідуальний договір під конкретний запит.

4
Супровід

Можливий юридичний супровід в подальшому.

Як це працює?

Процес роботи

 • 01
  Умови

  Обговорення умов та основних положень договору.

 • 02
  Розробка

  Підготовка договору відповідно до твоїх потреб та побажань.

 • 03
  Затвердження

  Узгодження тексту договору. При необхідності - допрацювання договору.

 • 04
  Договір

  Передача узгодженого тексту договору.

Що про нас кажуть клієнти?

Що про нас кажуть клієнти?

Відгуки

Олександр Миколаєнко

CEO Tallium Inc.

Працюю з БІП вже 8 років, з моменту відкриття свого бізнесу. Якість сервісу зросла за останніх кілька років, хлопці підлаштувалися під наші процеси. В цілому задоволений якістю послуг, готовий рекомендувати іншим підприємцям.

Сергій Тюрін

СЕО Lanteria

Співпрацюємо з BIP вже багато років. Якщо говорити про бухгалтерський обслуговуванні, для мене важливі 3 речі: відповідність законодавству і вимогам держорганів, хороші відгуки від співробітників і, щоб, по можливості, потрібно мінімум мого особистого часу :) З BIP все три мої цілі досягаються!

Аліна Гірс

директор компанії Worldticket

Як директор нашої компанії, дуже рада, що в свій час зробила вибір на користь Наталії та Романа з ведення бухгалтерії всіх наших співробітників. Все робиться оперативно, в обумовлені терміни. Нещодавно перейшли на електронний документообіг з ініціативи Наталії. Можна і з особистих питань бухгалтерським завжди отримати консультацію. Дякую Вам за прекрасну роботу. Однозначно, рекомендую!

Володимир Красношапка

керівник ІТ відділу

Користуюся послугами бухгалтерії bip.net.ua вже багато років. Весь цей час рівень сервісу - на високому рівні. Настійно рекомендую всім, хто хоче довірити бухгалтерію професіоналам, звертатися в компанію БІП.

Ми надаємо широкий спектр послуг для підприємців у сфері бухгалтерії та юриспруденції. Впевнені, у нас ти знайдеш те, що тобі потрібно.

Детальніше про послугу

Однією з найважливіших юридичних послуг, без яких навряд чи вийде здійснювати підприємницьку діяльність, є договірна робота. Перелік різновидів договорів дуже довгий, здебільшого це залежить від предмету договору, тобто, щодо чого (якої роботи чи послуги) закріплюються правовідносини.  Кожен з різновидів договорів має своє нюанси, умови тощо. І лише висококваліфікований фахівець права здатен передбачити будь-який розвиток відносин, що скріплюються угодою, та прописати останню таким чином, щоб максимально убезпечити ваш бізнес від посягань з боку контрагента.

Проте, розібратись з основами найпоширеніших договорів не буде зайвим нікому. Саме цьому й присвячена наша стаття. Розберемося з розробкою бізнес контракту, трудового договору, угоди щодо надання IT послуг тощо.

Договірні умови залежно від виду угоди

Перш за все, при укладанні будь-якої угоди варто звернути увагу та прописати найважливіші  моменти ваших майбутніх з контрагентом відносин. Закон зазначає, що договір вважається укладеним, якщо між сторонами у передбаченому законом порядку і формі досягнуто домовленість щодо всіх його істотних умов. Саме обов’язкові для фіксування в договорі пункти називаються істотними умовами, а їх перелік залежить від різновиду договору. Наприклад, для договору купівлі-продажу істотною є ціна договору.

Договір IT послуг

При розробці IT договору, окрім умов типових договорів, слід зважити на окремі нюанси. Наприклад, актуальним для включення в угоду про надання IT послуг буде вид зайнятості: обов’язково зважте, на яких умовах ви плануєте здійснювати діяльність, аутсорс чи, можливо, аутстаф, і зафіксуйте це в угоді. Крім цього, радимо одразу ж прописати умови розрахунку за надані послуги: зафіксуйте розмір і тип оплати – погодинна чи фіксована ставка.

Угода про трудові правовідносини

Не менш поширеним договором при здійсненні IT діяльності є трудовий, що укладається між працівником та роботодавцем.  При розробці трудового договору радимо звернути увагу на строковість, умови про випробувальний термін і його оплату, умови розрахунку, додаткові пільги й гарантії для працівника тощо.

Договір публічної оферти в IT сфері

Ще одним поширеним договором, пов’язаним з IT діяльністю, є договір оферти. Найчастіше в цій сфері він використовується в якості Правил ведення бізнесу в Інтернеті. Цей договір в електронній формі закріплює умови роботи веб-сайту, умови діяльності з продажу IT-продуктів чи послуг і права покупців цих продуктів, в тому числі права на використання об’єктів інтелектуальної власності.

При публікування такого договору на своєму веб-сайті, слід мати на увазі, що його відмінністю є обов’язковість і однаковість прописаних умов надання послуг або продажу товарів для будь-якого споживача.

Перелічені нами договори є лише кількома найпоширенішими юридичними конструкціями, що використовуються IT-підприємцями під час своєї діяльності. Фактично, їх набагато більше і кожен має власні нюанси, тож краще мати кваліфікованого юриста, який допоможе розібратись з ними. Спеціалісти БІП надають першокласну оперативну юридичну допомогу, тож ваші юридичні справи будуть в надійних руках.

Блог