Юридична консультація для бізнесу

Кваліфікований юридичний супровід потрібен кожній ІТ компанії. Юриста залучають починаючи з моменту розробки договору до захисту інтересів компанії в суді. Якщо ти хочеш дізнатися, що входить у послуги юриста IT-компанії та зрозуміти, який їх обсяг конкретно тобі потрібен, звертайся до наших фахівців юридичною консультацією.

Юристи нашої компанії мають багаторічний досвід роботи та безліч кейсів саме у сфері ІТ – ми працюємо з ФОПами, ТОВ.

 

 

Що ми робимо?

 • розробляємо різного типу договори для IT сфери (договір оферти, бізнес-контракти, трудові договори, тощо)
 • готуємо відповіді на запити контролюючих органів, а в разі необхідності – представляємо інтереси клієнта перед державними органами та в судах;
 • консультуємо щодо авторських прав, патентів, реєстрації торгових марок та інших юридичних питань, які можуть виникнути в процесі діяльності ІТ-компанії.
Переваги юридичної консультації

Переваги юридичної консультації

1
Актуальність

Наші юристи стежать за змінами в законодавстві, щоб надати тобі найактуальнішу інформацію.

2
Формат

Надаємо детальну письмову консультацію для економії твого часу або ж консультуємо усно.

3
Конфіденційність

Ми гарантуємо тобі 100% конфіденційність усіх процесів, умов договору, даних та інших нюансів твого бізнесу.

4
Супровід

Юридичний супровід твого бізнесу в подальшому.

Як це працює?

Процес роботи

 • 01
  Проблема

  Поясни нашому юристу суть своєї проблеми у зручному тобі форматі: в телефонному чи онлайн режимі.

 • 02
  Документи

  Надай нам всі необхідні документи для аналізу і реальної оцінки ситуації.

 • 03
  Консультація

  Ми проводимо консультацію в телефонному режимі, або готуємо письмову консультацію з відповідями на всі питання.

 • 04
  Дії

  Прописуємо алгоритм наступних юридичних дій за підсумками обговорення.

Що про нас кажуть клієнти?

Що про нас кажуть клієнти?

Відгуки

Олександр Миколаєнко

CEO Tallium Inc.

Працюю з БІП вже 8 років, з моменту відкриття свого бізнесу. Якість сервісу зросла за останніх кілька років, хлопці підлаштувалися під наші процеси. В цілому задоволений якістю послуг, готовий рекомендувати іншим підприємцям.

Сергій Тюрін

СЕО Lanteria

Співпрацюємо з BIP вже багато років. Якщо говорити про бухгалтерський обслуговуванні, для мене важливі 3 речі: відповідність законодавству і вимогам держорганів, хороші відгуки від співробітників і, щоб, по можливості, потрібно мінімум мого особистого часу :) З BIP все три мої цілі досягаються!

Аліна Гірс

директор компанії Worldticket

Як директор нашої компанії, дуже рада, що в свій час зробила вибір на користь Наталії та Романа з ведення бухгалтерії всіх наших співробітників. Все робиться оперативно, в обумовлені терміни. Нещодавно перейшли на електронний документообіг з ініціативи Наталії. Можна і з особистих питань бухгалтерським завжди отримати консультацію. Дякую Вам за прекрасну роботу. Однозначно, рекомендую!

Володимир Красношапка

керівник ІТ відділу

Користуюся послугами бухгалтерії bip.net.ua вже багато років. Весь цей час рівень сервісу - на високому рівні. Настійно рекомендую всім, хто хоче довірити бухгалтерію професіоналам, звертатися в компанію БІП.

Ми надаємо широкий спектр послуг для ІТ підприємців у сфері бухгалтерії та юриспруденції. Впевнені, у нас ти знайдеш те, що тобі потрібно.

Детальніше про послугу

Юридичний супровід фірми – те, без чого не обійтися жодному сучасному бізнесу. Адже  українське законодавство містить багато суперечностей і неточностей. Для того, щоб захистити свій бізнес від порушень закону, варто постійно знаходитись в темі та слідкувати за процесом законодавчих ініціатив та змін. Рідко на це знаходиться час у самих власників бізнесу, тут-то й знадобиться допомога кваліфікованих юристів.

Юридична консультація ФОП, ТОВ може знадобитися в будь-який момент щодо будь-яких питань, тому треба заздалегідь потурбуватись про штатного юриста або договір щодо надання послуг на аутсорсі. Якщо ви надаєте перевагу другому варіанту, команда юристів БІП – саме те, що вам треба.

В чому полягає юридичне обслуговування?

 1. Послуги юриста для бізнесу знадобляться з самого початку. Вже на етапі реєстрації досвідчений спеціаліст порадить вам, яку організаційно-правову форму  краще обрати: ФОП чи юр. особу. Юрист здійснить консультацію щодо видів діяльності (КВЕД), які вам треба зазначити у заяві на реєстрацію, щоб в подальшому не виникло питань з боку податкових органів щодо законності вашої діяльності.  Також, ви можете скористатися послугами юриста для самої подачі заяви на реєстрацію – юристи завжди знають, як запобігти помилкам і пришвидшити процес. А якщо ви обрали юр.особу, юристи допоможуть розробити якісний статут підприємства.
 2. При роботі з контрагентами юридична допомога вкрай необхідна. Юристи проведуть якісний  due diligence (перевірку майбутнього партнера) і розроблять договір, що захищатиме ваші інтереси. Також, вони передбачать всі можливі механізму вашого захисту на майбутнє, адже, як відомо, «краще домовлятися на березі», аніж потім програти в суді.
 3. До речі, про суд. Звичайно ж юридична консультація є необхідним етапом у разі, якщо проблеми вже наявні і вам необхідно звертатись з позовом до суду, або відповідати в судовому процесі в якості відповідача.  До того ж, на сьогодні, з моменту впровадження адвокатської монополії, українським законодавством передбачено представництво в судовому процесі лише за участю адвоката.
 4. І навіть завершити діяльність підприємства буде важко без залучення юридичної допомоги. Існує безліч нюансів припинення діяльності та ліквідації бізнесу, тож краще довіритися професіоналам.

Юридичне обслуговування ФОП, ТОВ в ІТ

Окремою категорією підприємців, які потребують особливого підходу і знань окремих нюансів права, є айтішники. Кваліфікований юрист в it сфері допоможе вам розібратися у питаннях авторських прав, патентів, реєстрації торгових марок тощо.

Юристи БІП не лише розбираються в цій сфері, ми  маємо багаторічний досвід роботи та безліч кейсів саме у ІТ напрямку і можемо здійснювати повний юридичний супровід it компаній. Тож, ви не пошкодуєте про свій вибір.

Блог