Подання квартальної та річної звітності ФОП

Кожен ФОП стикається з процедурою здачі звітності з ЄСВ та ЄП. Цьогоріч запроваджена нова форма звітну – єдина звітність. І ця нова форма має ряд нюансів, про які не варто забувати.

Щоб не отримати щтраф за невчасно поданий звіт або помилки у ньому, варто довірити цю процедуру професіоналам.

Коли ФОП потрібно здавати звітність?

ФОП 3 групи ЄП подають звітність щокварталу протягом 40 днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу, в декларації за рік –  звітуємо щодо ЄСВ. ФОПи 2 групи ЄП звітують щорічно протягом 60 календарних днів після закінчення звітного періоду.

Переваги бухгалтерського аутсорсингу

Переваги бухгалтерського аутсорсингу

1
Конфіденційність

Ми гарантуємо тобі 100% конфіденційність усіх процесів, умов договору, даних та інших нюансів твого бізнесу.

2
Цілодобова підтримка

Ми на зв'язку з клієнтами 24 години на добу без вихідних на випадок потреби ургентного вирішення проблем.

3
Оптимізація

Якість послуг, що надаються і швидкість вирішення питань клієнтів - дуже важливі показники для нашої компанії. Ми намагаємося максимально спростити процес ведення фінансів та бухгалтерії для наших клієнтів, впроваджуючи різні інновації, в тому числі і продукти власної розробки.

4
Користь

Ми працюємо так, щоб всі використані рішення були корисні клієнтові, а не навпаки. Працюємо в рамках Закону і на совість.

  Терміни сплати Единого Податку і Соціального внеску

  Терміни сплати Единого Податку і Соціального внеску

  Бажаєш отримати покрокову інструкцію, заповни форму:



  Як це працює?

  Процес роботи

  • 01
   Заявка

   Потрібна наша допомога? Залишай заявку на нашому сайті, у чаті або телефонуй за номерами, вказаними на сайті. А далі переходимо до наступного кроку!

  • 02
   Консультація

   Ми опрацювали твою заявку та можемо надати тобі кваліфіковану допомогу під час консультації. Формат обирай сам - телефоном, у Skype чи у нас в офісі. Як тобі зручніше?

  • 03
   Договір

   Круто! Тепер ми з тобою співпрацюватимемо. Залишилось лише обговорити умови та укласти договір про надання послуг.

  • 04
   Надання послуг

   Ти вже знайомий зі своїм бухгалтером та юристом, тож ми можемо повноцінно здійснювати аутсорс ведення твого ФОП.

  Що про нас кажуть клієнти?

  Що про нас кажуть клієнти?

  Відгуки

  Олександр Миколаєнко

  CEO Tallium Inc.

  Працюю з БІП вже 8 років, з моменту відкриття свого бізнесу. Якість сервісу зросла за останніх кілька років, хлопці підлаштувалися під наші процеси. В цілому задоволений якістю послуг, готовий рекомендувати іншим підприємцям.

  Сергій Тюрін

  СЕО Lanteria

  Співпрацюємо з BIP вже багато років. Якщо говорити про бухгалтерський обслуговуванні, для мене важливі 3 речі: відповідність законодавству і вимогам держорганів, хороші відгуки від співробітників і, щоб, по можливості, потрібно мінімум мого особистого часу :) З BIP все три мої цілі досягаються!

  Аліна Гірс

  директор компанії Worldticket

  Як директор нашої компанії, дуже рада, що в свій час зробила вибір на користь Наталії та Романа з ведення бухгалтерії всіх наших співробітників. Все робиться оперативно, в обумовлені терміни. Нещодавно перейшли на електронний документообіг з ініціативи Наталії. Можна і з особистих питань бухгалтерським завжди отримати консультацію. Дякую Вам за прекрасну роботу. Однозначно, рекомендую!

  Володимир Красношапка

  керівник ІТ відділу

  Користуюся послугами бухгалтерії bip.net.ua вже багато років. Весь цей час рівень сервісу - на високому рівні. Настійно рекомендую всім, хто хоче довірити бухгалтерію професіоналам, звертатися в компанію БІП.

  Ми надаємо широкий спектр послуг для ІТ підприємців у сфері бухгалтерії та юриспруденції. Впевнені, у нас ти знайдеш те, що тобі потрібно.

  Детальніше про послугу

  Індивідуальний підприємець, як і будь-який інший комерційний суб’єкт, зобов’язаний регулярно звітувати про свої фінансові показники державі. Здача звітів ФОП проводитися як на загальній системі оподаткування, так і на «спрощенку». Варто розглянути, який порядок встановлений законодавцем по найпоширенішому зобов’язанням – єдиний соціальний внесок.

  Термін подання звіту з ЄСВ

  Єдиний соціальний внесок зобов’язані платити всі підприємці незалежно від обраної системи оподаткування. Конкретні терміни здачі звіту ЄСВ у 2021 році:

  • для комерсантів, що платять за самих себе на загальній системі оподаткування – до 19 числа місяця, наступного за звітним періодом;
  • для найманих працівників – протягом 40 днів, які слідують за останнім днем ​​подання звіту з ЄСВ звітного кварталу;
  • здача звітності ФОП 2 група ЄП – протягом 60 днів після закінчення звітного року;
  • здача звітності ФОП 3 група ЄП – протягом 40 днів після закінчення звітного кварталу. Висновок: терміни здачі звітності ФОП 3 групи встановлені в квартал, а не на рік.

  Іншими словами, терміни здачі звітів ФОП 2 групи істотно відрізняються від термінів здачі звітів ФОП 3 групи. Підприємцям необхідно враховувати власну категорію перед складанням декларацій.

  Таким чином, для більшості категорій платників податків строки подання звіту з ЄСВ складають один звітний рік. Єдиний виняток – це підприємці 1 і 2 груп єдиного податку.

  Хто звільнений від термінів здачі звіту ЄСВ?

  Здача звіту з ЄСВ – не загальна обов’язок. Існують окремі категорії підприємців, які звільнені від необхідності складати декларацію і, відповідно, дізнаватися, до якого числа здавати звіт по ЄСВ. Звільнено від внеску такі особи:

  • члени фермерських господарств;
  • пенсіонери;
  • інваліди;
  • незалежні професіонали.

  Зазначені особи можуть не брати до уваги терміни здачі звіту з ЄСВ. Однак для отримання пільгового режиму необхідно підтвердити свій особливий статус. Примітно, що від зобов’язання не звільнені декретні, хворі і безприбуткові комерсанти – вони все так же зобов’язані платити раз в квартал хоча б мінімальний розмір єдиного соціального внеску.

  В цілому терміни здачі звіту з ЄСВ в 2021 році практично нічим не відрізняються від попереднього звітного періоду. Залишився тим самим і розмір зобов’язання – 22% від мінімальної зарплати відповідно до Закону України №1774-VIII.

  Блог