Ми шукаємо:

Менеджер з продажу

Київ

Бухгалтер

Київ

Digital маркетолог

Cтворюємо фінансовий спокій для ІТ-компаній!
Cтворюємо фінансовий спокій для ІТ-компаній!

Cтворюємо фінансовий спокій для ІТ-компаній!

Ми супроводжуємо фінансовий розвиток наших клієнтів, вивільняючи від рутинності бухгалтерії, а також піклуючись про їх фінансові показники. Їх бухгалтерію повинні вести тільки професіонали!

blank

Наші цінності

1

Клієнтоорієнтованість - ми стараємось на користь наших клієнтів: враховуємо всі інтереси і потреби, доносимо вчасно та максимально просто всю корисну інформацію, завжди робимо більше, ніж ти від нас очікуєш. Ми доброзичливі, легкі в спілкуванні та завжди готові прийти на допомогу.

2

Ефективність нашої праці спрямована на отримання максимального результату клієнтом, використовуючи оптимально ресурси часу та фінансів. Ти зможеш займатись улюбленою справою, а ми усунемо всі ризики правопорушень і звільнимо тебе від бухгалтерії!

3

Розвиток - ми постійно стежимо за ринком і тримаємо нашу експертизу на високому рівні, безперервно впроваджуємо інноваційні рішення для того, щоб забезпечити розвиток твоого бізнесу. Ми завжди готові надавати відповіді на всі поставлені вами запитання.

4

Відкритість - ми довіряємо нашим клієнтам, і робимо все можливе, щоб клієнти довіряли нам. Ми надійна та стабільна компанія, яка вже більше 7 років на ринку. Нам довіряють свою бухгалтерію та фінанси вже більше 600 ФОПів сфери ІТ та більше 20 компаній сфери ІТ. Ми відкриті, проте дуже пильно дбаємо про конфіденційну інформацію наших клієнтів.